Dovolená na kolech

hotel magistr

DOVOLENÁ NA KOLECH V BESKYDECH.

Provětrejte se na čerstvém vzduchu na cyklostezkách, které vedou krásnou krajinou Valašska. Čeká na Vás ubytování blízko oblíbených cyklistických lokalit, které můžete projezdit křížem krážem. Některé vedou po rovinách, takže je zvládnou i děti, jiné Vás naopak zavedou do hor, kde potrénujete kondici. Cyklostezka Bečva je navíc vhodná i pro koloběžky, a úsek ze Vsetína do Velkých Karlovic (cca 30 km) dokonce i pro jízdu na kolečkových bruslích.

Bezpečná úschova kol je samozřejmostí přímo v hotelu. V případě zájmu Vám zprostředkujeme i půjčení kol. Pro informace o možnostech půjčení a cenách kontaktujte recepci.

Co více můžete očekávat od cyklostezky Bečva? Více informací se dozvíte na webových stránkách: https://www.cyklostezkabecva.cz/

Základní informace o pobytu

Obsah balíčku

  • 3x ubytování v novém apartmánu s venkovní terasou
  • 3x bohatá snídaně
  • ovoce a láhev vody na pokoji
  • fitness svačinka
  • láhev moravského vína
  • Wi-fi, parkování

Upozornění

Hotel je NEKUŘÁCKÝ – při porušení zákazu kouření je účtován poplatek 2 800 Kč.

Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu 30 Kč/osoba za každý započatý den pobytu.

Cena 7.470,- Kč / 2 osoby + děti do 15 let ZDARMA

Rezervujte si svůj pobyt. Zavolejte nebo nám napište.

Toto jsou internetové stránky společnosti Magistr resort s.r.o., se sídlem Ublo 12 (P.O.Box 48), 763 12 Vizovice, IČ: 04471555, zapsána u KS-OR Brno, oddíl C, vložka 89924. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Hotel Magistr ve Vsetíně hodnocení